Winnaars De Masters

Winnaars 2017-2018 

2003/2004 

De Master Givon Derby Zeeburgia

2e plaats Andrei Pavel Union  Saint-Gilloise, België

3e plaats Jozhua Vertrouwd Always Forward

2005

De Master Noah Bayonne FC Amsterdam

2e plaats Jesse Akhigbe Fortuna Wormerveer

3e plaats Kevin van den Busken jsv De Zuidvogels

2006

De Master Yash Jadoenath TOGB

2e plaats Rubiel Sambo

3e plaats Santino van de Blonk

2007

De Master Matyas Havelka Amstelveen Heemraad

2e plaats Rawan Amin vv de Meern

3e plaats Rayan Oulad Youssef DVC

2008

De Master Lamine Camara ASC Waterwijk

2e plaats Nigel Poku Boakye Almere Cityfa

3e plaats Miljan Vulevic vv de Meern

2009

De Master Esmat EL Refaey asv de Dijk

2e plaats James de Vos vv de Meern

3e plaats Ibrahim Elmoussaoui VVA Spartaan

2010/2011

De Master Beer Plein Hercules

2e plaats Emin Bibic Legmeervogels

3e plaats Damin EL Fayda AGB

Winnaars 2016-2017 

2003/2004 

De Master Yaid Marhoum KFC

2e plaats Mohamed Zahr Elinkwijk

3e plaats Erdi Mertcan Geinoord

2005

De Master Giranyho Kluivert WVHEDW

2e plaats Noah Bayonne AFC

3e plaats Francisco Rivas sc Badhoevedorp

2006

De Master Jeremiah Tam Fortius

2e plaats Wail Madrouni WVHEDW

3e plaats Mohamed EL Khallare Buitenveldert

2007

De Master Chivano Pocorni Feyenoord

2e plaats Ilias El Ibrahimi Fortius

3e plaats Mohamed Azakri Nieuw west

2008

De Master Benjamin Nyamekye Zeeburgia

2e plaats Amin Bouchouari Nieuw west

3e plaats Redouan Benhija  Waterwijk

2009/2010

De Master Suze Wassink sv Leidschenveen

2e plaats Esmat El Refaey Amstelveen Heemraad

3e plaats Jayson Cope IJburg

 

Winnaars 2013-2014 

2001 

De Master   Remko Schaap RKEDO

2e plaats  Jonah Mandemba sv Huizen

3e plaats Laurens Kooij sv Huizen

2002

De Master   Don Gambier Zeeburgia

2e plaats  Gaby Valesca Buitenveldert

3e plaats  Danyel Sikkens Buitenveldert

2003

De Master   Jeffrey Buitenweg FC Weesp

2e plaats  Korau Bulman OSV

3e plaats  Samer Awad Purmerstijn

2004

De Master   Sjors Helenklaken Zeeburgia

2e plaats  Davey Verweij sv Huizen

3e plaats  Robbie Schipper sv Huizen

2005

De Master   Etem Tatan Forum Sport

2e plaats  Diede Besseling HSV Zuidvogels

3e plaats  Sergio Poetoe FC Almere

2006

De Master   Tyron Mensah FC Almere

2e plaats  Zep Boerboom HSV Zuidvogels

3e plaats  Naoufal Abdelwajid AFC IJburg

 

Winnaars 2012-2013

2000 

De Master   Maximiliano Mondi ESA

2e plaats  Oedse Stienstra SVF

3e plaats  Michel Pinas sc Buitenveldert

2001

De Master   Elias Hofman KAA Gent (België)

2e plaats  Anouar Charif R.F.U.C. (België)

3e plaats  Duncan Struik DZC

2002

De Master   Boudewijn Reijtenbach VDZ

2e plaats  Anna Hightower VDZ

3e plaats  Milan Biesheuvel Jong Aalsmeer United

2003

De Master   Eray Surul Eendracht

2e plaats  Lenn d’Heane Club Brugge (België)

3e plaats  Ziyad Mansy sv Diemen (België)

2004

De Master   Sjors Helenklaken Zeeburgia

2e plaats  Jim Koper ADO’20

3e plaats  Gigi Deidda Eendracht (België)

2005

De Master   Kaj Wiersma DSOV

2e plaats  Senna Bläsing Sporting Martinus

3e plaats  Benk Kenselaar DSOV

 

Winnaars De Masters 2011-2012

2004 

De Master   Sjors Helenklaken Zeeburgia

2e plaats  Liam Cornelisse Fortuna W’veer

3e plaats  Stijn Geurts OBW Zevenaar

2003

De Masters Ziyad Mansy sv Diemen

2e plaats Daan Radier ESA Arnhem

3e plaats Lucas Heijmen SVF Cothen

2002

De Master   Jarno Huiskamp Robur Apeldoorn

2e plaats  Adil Aitali Stormvogels

3e plaats  Daymon Rijckbost Maldegem (België)

2001

De Master   Sam Oonincx ESA Arnhem

2e plaats  Danique Blokker DSOV Vijfhuizen

3e plaats  Menno de Kruijf SVF Cothen

2000

De Master   Jordin Kijzer Robur Apeldoorn

2e plaats  Luuk Verbeek Jong Aalsmeer

3e plaats  Thomas Polman sc Bemmel

1999

De Master   Othman Afkir sv Diemen

2e plaats  Miguel Olf Almere City

3e plaats  Jamil Moestalam Zeeburgia

 

Winnaars De Masters 2010-2011

2003 

De Master   Ziyad Mansy sv Diemen

2e plaats Samir Lagsir sv Lelystad

3e plaats Thijs Pronk RKVV Zwaagdijk

2002

De Masters Jarno Huiskamp Robur A’doorn

2e plaats Aidil Aitali Olympia Haarlem

3e plaats Nikita Tromp ADO’20

2001

De Master   Sam Oonincx ESA

2e plaats  Bart Konincks OJC Rosmalen

3e plaats  Lucas v.d Hoogen OJC Rosmalen

2000

De Master   Mike Eerdhuysen RKAV Volendam

2e plaats  Mike Buys RKAV Volendam

3e plaats  Safan Spreeuwenberg OJC Rosmalen

1999

De Master   Denna Haggi Moni ESA Arnhem

2e plaats  Haike Blommenstijn SDZ

3e plaats  Tijjani Toslin asv Arsenal

1998

De Master   Virgil Daniel FC Amsteland

2e plaats  Jarno van Geffen OJC Rosmalen

3e plaats  Melvin Gruters UVV Utrecht

 

Winnaars De Masters 2009-2010

2003 

De Master   Raul Lie A Kwie DWS

2e plaats  Ziyad Mansy sv Diemen

3e plaats  Dillon Hoogewerf fc Almere

2002

De Master   Adil Ataili Olympia Haarlem

2e plaats  Nouri Cheung fc Almere

3e plaats  Nairo Chirino

2001

De Master   Rivilino Neslo fc Almere

2e plaats  Jesper Landstra As’80

3e plaats  Jamel Koeman Buitenboys

2000

De Master   Jamaru Verhoeven asc Waterwijk

2e plaats  Stefan Sluis Zuidvogels

3e plaats  Luuk Verbeek Aalsmeer United

1999

De Master   Jordi Landstra AS’80

2e plaats  Jamil Moestalan FC Omniworld

3e plaats  Erik Petraeus UVV

1998

De Master   Jaap Wallet Buitenboys

2e plaats  Nathan Amah Buitenboys

1997

De Master   Damian Lelienda geen club

2e plaats  Timothy Wijnaldum Buitenboys

 

Winnaars De Masters 2008-2009

2003 

De Master   Thijs Pronk RKVV Zwaagdijk

2e plaats  Ziyad Mansy sv Diemen

3e plaats  Raul Lie A Kwie DWS

2002

De Master   Nikita Tromp ADO’20

2e plaats  Daan Steur FC Volendam

3e plaats  Adil Aitali Olympia Haarlem

2001

De Master   Victor van Montfoort RKAV Volendam

2e plaats  Dimitri Darsan SDZ

3e plaats  Thomas Baretta Roda 23

2000

De Master   Lennart Smit RKAV Volendam

2e plaats  Barry Burghout Hoofddorp

3e plaats  Wester Kuijpers vv Limmen

1999

De Master   Gabriel Culhaci Zeeburgia

2e plaats  Haike Blommensteijn SDZ

3e plaats  Brian Sikkens Hollandia

1998

De Master   Delano Burgzorg Tos-Aktief

2e plaats  Virgil Daniel Amstelland

3e plaats  Ties Ormel Hoofddorp

1997

De Master   Vinay Mangar DWS

2e plaats  Yessine Bouhilal Reigerboys

3e plaats  Brian Burghout Hoofddorp

 

Winnaars De Masters 2007-2008

2002 

De Master   Nikita Tromp ADO’20

2001

De Master   Dimitri Darsan SDZ

2000

De Master   Bassim Aznou Herenmarkt

1999

De Master   Miguel Olf SDZ

1998

De Master   Clayd Olf SDZ

1997

De Master   Brent Braaksma AFC’34

1996

De Master   Fabio Kruisland FC Omniworld

 

Winnaars De Masters 2006-2007

2002 

De Master   Alessio Negru Fc Blauw-wit

2001

De Master   Bradley Tifres sv Diemen

2000

De Master   Justin Caldenhoven OFC

1999

De Master   Miguel Olf SDZ

1998

De Master   Clayd Olf SDZ

1997

De Master   Rody Spel sv Ouderkerk

1996

De Master   Tim van Teunenbroek FC Omniworld